BOX-PULSE-V2-BF-95W-VANDY-VAPE-main-0.jpg
BOX PULSE V2 BF 95W VANDY VAPE
A Pulse V2 MOD a Vandy Vape új BF MOD-ja. Kompakt, ergonomikus és masszív, 28 mm átmérőjű podfejekhez is alkalmas lesz.
option:
 carbon fiber full black
(Elfogyott)
1
Kosárba
Tetszik a Vandy Vape Pulse doboza?
Ennek az új MOD-nak a mérete 82,3 x 54,7 x 28,4 mm. Kompakt, téglalap alakú kialakításának köszönhetően ergonomikus is. A Pulse V2-es MOD a piacon kapható összes olyan podfejjel is kompatibilis, amelynek átmérője 28 mm. Mindent egybevetve, egy nagy kapacitású podfejjel kombinálható a Pulse V2 MOD. ABS-ből és nejlonból készült, erős és könnyű is.
A Pulse V2 MOD-ját a Vandy Chip chipkészlet kezeli. Ez utóbbi lehetővé teszi számára, hogy 95W maximális teljesítményt termeljen, amely egy OLED képernyőnek és két variációs gombnak köszönhetően állítható lesz. De az állítható teljesítmény nem az egyetlen működési mód, amellyel rendelkezik. Valójában VV, TC (Ni, Ti, SS) vagy Bypass üzemmódokat is kínál.
Jellemzők
Méretek: Méretek: 82,3 x 54,7 x 28,4 mm